دسته بندی محصولات فروشگاهی

با یک کیبورد مناسب می‌توانید مهارت های بازی‌کردن خود را ارتقا دهید و آن ها را به سطح بالاتری برسانید یا با کیبوردهای ارگونومیک کامپیوتر کار کنید یا با صفحه کلید‌های بی‌سیم از شر کابل های روی میز خلاص شوید .

بعضی از کیبورد‌ها امکان سفارشی سازی کلید‌های خود را دارا هستند بنابراین میزان و کیفیت کارایی شما را بالاتر می‌برند ، بعضی از کیبوردهای گیمینگ دارای نورهای RGB هستند که نورهای رنگارنگ و منحصر به فردی را به فضای شما می‌افزایند .

کیبود‌های بی‌سیم

چه در حال راه‌اندازی دفتر کار خود باشید و چه هم اکنون نیاز به ارتقاء سطح کیفی دفتر خود دارید ، کیبوردهای بی‌سیم می‌توانند کمک زیادی به شما بکنند ، از آنجایی که کیبوردهای بی سیم از اتصال فرکانس رادیویی (RF) یا بلوتوث برای اتصال به رایانه استفاده می‌کند ، صفحه کلید‌های بی‌سیم می‌توانند به شما کمک کنند تا کارهای مشابه کیبورد باسیم را بدون محدود کردن حرکاتتان در اتاق انجام دهید .

کیبوردهای بلوتوث علاوه بر انعطاف پذیری بیشتر نسبت به کیبوردهای باسیم ، می‌توانند فضای بیشتری را برای کابل‌های دیگر فراهم کنند و این مورد باعث مرتب و منظم تر شدن فضای کاری شما خواهد شد و این ضمانت را می‌دهیم که به جای به هم ریختگی فضای کاری فقط روی وظایف کاری خود متمرکز شوید .

کیبورد‌های بلوتوث و RF از نظر میزان فاصله دریافتی فرکانس رادیویی و قدرت باتری متفاوت هستند  از صفحه کلید‌های رده بالای کاربران قدرتمند از لحاظ خرید گرفته تا کیبورد‌های رده متوسط که برای استفاده روزمره معمولی هستند ، تقریبا برای هر نیاز و هر کامپیوتری یک کیبورد وجود وجود دارد .

کلید‌های فانکشن

در حالی که چیدمان عادی QWERY استاندارد و معمولی در بین کاربران رایج تر است ، کیبورد‌های کامپیوتری مدرن در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند که بخش‌های اضافی متفاوتی مانند پد‌های عددی اضافی و کلید‌های تنظیم صدا را ارائه می‌دهند که کاربران می‌توانند برای انجام کارهای مختلف آن ها را برنامه‌ریزی کنند .

کیبورد‌های بازی معمولا دارای چندین کلید عملکرد برای کنترل پخش صدا و تصویر ، قرار دادن کامپیوتر در حالت Sleep و یا خاموش کردن آن هستند . بعضی از کیبورد‌های گیمینگ حرفه ای تعدادی دکمه قابل برنامه ریزی به شما ارائه می‌دهند که به شما این امکان را می دهد که کارایی بیشترو کنترل بیشتری بر روی بازی‌های پیشرفته داشته باشید .

با کیبورد‌های ارگونومیک راحت کار و بازی کنید

کیبورد‌های ارگونومیک از مچ دست شما پشتیبانی می‌کنند و باعث سهولت در تایپ شما می‌شوند . گیمرها و نویسندگان می‌توانند از کیبورد‌هایی استفاده کنند که دارای طراحی منحصر به فرد برای استفاده طولانی مدت هستند ، از طراحی‌های مرتفع گرفته تا طراحی های V شکل که باعث می‌شوند مچ شما در یک حالت طبیعی قرار گیرند  حال فرقی نمی‌کند چه در حال بازی کردن یا در حال تهیه یک گزارش کاری باشید.

ثبت دیدگاه
ثبت امتیاز :
captcha