Loading...

سلام کابر گرامی لطفا قبل از خرید محصولات فروشگاه اینترنتی بابلو (هفت) شرایط فروش را به دقت مطالعه کرده و به آن توجه کنید.

به  فروشگاه اینترنتی بابلو خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالاها/ خدمات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید.

چطور میتوان به فروشگاه اینترنتی بابلو اطمینان کرد؟

برای اینکه کلیه عملیات پرداخت خود را با اطمینان انجام دهید، لازم است که جواب سوال زیر را بدانید:

ای نماد چیست؟ چه مرجعی اعتبار آن را تایید می کند؟ آیا بابلو هم ای نماد دارد؟

به منظور ایجاد اطمینان برای خرید اینترنتی و پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران، اقدام به شناسایی فروشگاه های اینترنتی معتبر و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی تحت عنوان ای نماد به این مجموعه ها نموده است و صاحبان امتیاز این فروشگاه ها، ملزم به رعایت دستور العمل و ضوابط تعیین شده از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشند. بدین ترتیب، شرایط یک خرید مطمئن از فروشگاه های حائز این نماد برای بازدیدکنندگان این سایت های فروشگاهی فراهم می شود.

بابلو به منظور رفاه عمومی و جلب اطمینان بازدیدکنندگان ارجمند، موفق به کسب ای نماد1 ستاره  شده است و این نماد را در تمامی صفحه های سایت فروشگاهی خود قرار داده و در قسمت پایین هر صفحه قابل مشاهده است. برای مشاهده جزئیات نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی بابلو در سایت نظارتی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اینجا کلیک کنید.

 

شرایط بازگشت محصول :

7 روز ضمانت بازگشت کالا به چه معناست ؟

اگر کالای خریداری شده اشکال فنی داشته داشته باشد .

لطفا برای کم شدن اشتباهات قبل از ارسال محصول با فروشگاه تماس بگیرید.

اگر ایراد فنی،وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری،به تایید کارشناسان فروشگاه برسد،هزینه ارسال به عهده ما می باشد.

برای واریز هزینه پستی به حساب مشتری،قبض پستی با مهر شرکت پست همراه کالا به فورشگاه بابلو ارسال شود.

در صورت انصراف خرید،یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت فنی و فیزیکی توسط کارشناسان فروشگاه ،هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده خود مشتری می باشد.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش فروشگاه،تمامی روند رسیدگی به درخواست مشتری به ایشان در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود.

سیاست قیمت گذاری به چه صورت است؟

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه بابلو بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه بابلو قیمت‏‌های خرده فروشی است  کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه بابلو نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه بابلو موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.