پنج هک بازی پابجی که بیشترین طرفدار را دارند

سهیل کوشا دوشنبه 5 آبان 1399 - 09:26
پنج هک بازی پابجی که بیشترین طرفدار را دارند
بازی PUBG Mobile به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های موبایل همچنان مخاطبان گسترده ای را جذب می کند که شامل تعدادی تقلب یا هکر نیز می شود.

توسعه دهندگان بازی در مورد استفاده از تقلب بسیار فعال و پرسروصدا بوده اند و در اوایل سال جاری شروع به انتشار گزارش های هفتگی کردند. طبق آخرین گزارش ضد تقلب آن از هفته گذشته (۱۸ تا ۲۴ مهر) بیش از 2،872،644 حساب برای همیشه از PUBG Mobile ممنوع شده است.

طبق تجربه ما، برخورد با هکرها در PUBG Mobile بسیار ناامید کننده است. بهترین راه برای مقابله با چنین بازیکنانی، گزارش دادن آنها از طریق سیستم ضد تقلب در بازی است. همچنین یک سیستم بررسی فیلم برای شکار متقلبان وجود دارد. اما قبل از انجام این کار، بهتر است نحوه عملکرد این هک ها و تقلب ها را بفهمید.

در اینجا برخی از بیشترین هک ها و تقلب های مورد استفاده بازیکنان در PUBG Mobile را داریم.

۱- هک پابجی – Wallhack

این یکی از رایج ترین تقلب هایی است که تقریباً در هر بازی شوتر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا اجرای آن آسان است. با استفاده از این هک، بازیکنان این مزیت را پیدا می کنند که دشمنان خود را حتی زمانی که در دیدرس نیستند، تشخیص دهند.

به راحتی می توان مکان هر بازیکن را حتی از پشت دیوارها تشخیص داد، از این رو نام آن wallhack است. به طور سنتی این تقلب باعث شفافیت دیوارها می شود، اما رایج ترین دیوار شکن ها در PUBG Mobile یک بازیکن حریف را به رنگ سبز روشن برجسته می کند. هکر می تواند به راحتی مخالفان خود را شناسایی کرده و به صورت استراتژیک حمله کند.

به تازگی، PUBG Mobile روش جدیدی را که هکرها از آن برای پیاده سازی wallhacks استفاده می کنند، مشاهده کرده است. ظاهرا آنها در یک مسابقه با هم تیم می شوند و به عمد کشته می شوند. سپس با استفاده از گزینه تماشاگر، هکر به هم تیمی خود کمک می کند تا یک مزیت ناعادلانه بدست آورد. PUBG Mobile قبلاً تغییراتی را برای جلوگیری از این اتفاق اعمال کرده است.

۲- هک پابجی –ESP

ESP یا Extra Sensory Perception یکی دیگر از هک های محبوب است که برای به دست آوردن مزیت ناعادلانه در PUBG Mobile استفاده می شود. می توانید این مرحله را فراتر از wallhack بنامید که در آن غیر از موقعیت مخالفان، یک هکر می تواند اطلاعات بیشتری بدست آورد.

سیستم ESP اساساً کدی را به کلاینت بازی تزریق می کند که داده های بازی را در حافظه دستگاه شما کنترل می کند. این یکی از پیشرفته ترین تکنیک های هک است که اطلاعات متنوعی را در مورد مخالفان شما مانند نام، سلامتی، مسافت، سلاح های استفاده شده و موارد دیگر ارائه می دهد. همچنین هک رادار نامیده می شود زیرا یکی از محبوب ترین ویژگی های آن توانایی تعیین دقیق موارد و پخش کننده ها با استفاده از خطوط رادار مانند، هدایت شده است. این یکی از معدود هک هایی است که تشخیص آن دشوار است.

3- هک پابجی – Aimbot Hack

این کاملاً ساده است و درست مانند wallhack ، در چندین بازی شوتر دیده می شود. با استفاده از این هک، یک بازیکن هنگام مبارزه با حریف 100٪ دقت شلیک را به دست می آورد. برخی از هک های aimbot حتی برای هدف قرار دادن حریف یا قرار گرفتن در مجاورت نیازی به هکر ندارند. این می تواند تیرهای شما را به سمت سر دشمنان خود هدایت کند و منجر به کشتارهای بی دردسر شود. تشخیص این هک کاملاً آسان است. اگر حریف در حالی که با محافظت کامل در اطراف خود پنهان شده اید، موفق به وارد کردن صدمه به شما شود، احتمال اینکه او از هک aimbot استفاده کند بسیار زیاد است.

۴- هک پابجی – سرعت

هک دیگری که به راحتی قابل مشاهده است ، از هک های سرعت برای حرکت سریع در بازی استفاده می شود. قابل توجه است که هک در واقع با اشکالات خاصی همراه است. به راحتی می توان بازیکنی را که از هک سرعت استفاده می کند با سرعت زیاد شناسایی کرد و کشتن آنها کاملاً دشوار نیست. کنترل سرعت اضافه شده ممکن است گاهی اوقات دشوار باشد و هکرها به خصوص هنگام رانندگی با وسایل نقلیه در وضعیت سختی قرار بگیرند. هک سرعت می تواند یک مزیت ناعادلانه در طول نبردهای کوتاه برد و حرکت در اطراف نقشه برای جمع آوری غنائم با سرعت سریع داشته باشد.

۵- هک پابجی – پرش

هک پرش به شما امکان می دهد تا به هوا بپرند و به آنها امکان می دهد از طریق نقشه از طریق “دید پرنده” کنند. همچنین از آن به عنوان تقلب ضد جاذبه یاد می شود زیرا تأثیر آن چیزی است که شخص در هنگام جاذبه کم یا صفر تجربه می کند. دقیقاً مانند هک سرعت، این را می توان هنگام رانندگی با وسیله نقلیه استفاده کرد. در حالی که از این هک برای ردیابی و شکار دشمنان از بالا استفاده می شود، بسیار آشکار است و به راحتی قابل مشاهده است.

نظر شما راجع به متن بالا چیست؟
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد