ایفورتک

ایفورتک در سال 1987 تاسیس شده و یکی از برندهای قدیمی به حساب می‌آید ، دفتر مرکزی آن در تایپه و تایوان قرار دارد ، اکنون به عنوان یک رهبر جهانی با نام تجاری خود در زمینه تولید لوازم جانبی کامپیوتر شناخته شده است و با موفقیت به عرضه کالاهای خود می‌پردازد .

ایفورتک با یک تیم حرفه‌ای و دقیق و با تکنیک های کاملا منحصر به فرد ، به تحقیق و توسعه محصولات پیشرفته برای ارائه به بازار ادامه می‌دهد ، به شرکتی که آرزوهای دیروز خودش را به واقعیت امروز تبدیل کرده یکی از موارد نهفته در لوازم جانبی کامپیوتر ایفورتک و شعار این شرکت ارائه ایده های جدید نو آورانه در فناوری است .

A4tech با داشتن حق ثبت اختراعات مختلف ، نوآوری های زیادی را ارائه داده است مانند سیستم No lag ، Channle Lock ، 16 Gestures ، چرخ اسکرول 4 جهته ، تکنولوژی V-track ، سوئیچ نوری و سوئیچ Light Strike امروزی که با افزایش فضای کارخانه این شرکت و سیستم مدیریت پیشرفته ، ظرفیت تولید را برای رفع نیازهای بازار بدست آورده است .

سیستم تولید شده شرکت ایفورتک دارای گواهی ISO-9001TUV است به منظور رعایت استانداردهای بین المللی ، این شرکت تیم کنترل کیفیت بسیار عالی در خود تشکیل داده است. فروشگاه بابلو ارائه دهنده انواع محصوللات برند بابلو است.

محصولات برند ایفورتک

اگر با برندهای معتبر آشنا باشید قطعا برند ایفورتک هم برای شما کاملا آشنا خواهد بود با این وجود ما وظیفه داریم به طور کامل در رابطه با این برند توضیحاتی را به شما ارائه دهیم تا دقیقا با محصولات ایفورتک آشنا شوید یکی از مواردی که محصولات معمولی این شرکت را با محصولات گیمینگ آن متفاوت می‌کند استفاده از اسمی متفاوت تر است .

محصولات گیمینگ شرکت ایفورتک با نام بلادی شناخته می‌شوند ، لوگو بلادی شبیه به یک دست خون آلود است که گیمینگ بودن آن را نشان می‌دهد و بر روی تمامی محصولات گیمینگ بلادی درج می‌شود  همچنین این شرکت مدلی هم به نام X7 دارد که با همین لوگو بر روی محصولاتش عرضه می‌شود که کمی طراحی متفاوت تری دارند .

محصولات پرفروش این شرکت شامل موس ساده ، کیبورد معمولی ، موس گیمینگ ، کیبورد گیمینگ و هدست گیمینگ و...هستند که در بین کاربران مخصوصا در ایران علاقه مندان به خود را دارند اما به دلیل تحریم‌های جدیدی که برای کشور ایران اعمال شده مخصوصا در موس‌های گیمینگ محدودیت‌هایی را ایجاد می‌کنند که باعث می‌شود به صورت صد در صدی نتوانید از توانمندی موس‌های گیمینگ بلادی ایفورتک استفاده کنید . اگر قصد خرید اینترنتی کیبورد گیمینگ را دارید حتما محصولات فروشگاه بابلو را ببینید.

موس گیمینگ بلادی ایفورتک

خرید موس گیمینگ بلادی ایفورتک می‌تواند ارزشمند باشد اما کمی گران قیمت هم هستند چرا که کیفیت بالای آن ها و اعتبار بیشترشان باعث شده نسبت به محصولات دیگر قیمتی به مراتب بالاتر داشته باشند همچنین این شرکت ادعا می‌کند که پرسرعت ترین موس‌های خاورمیانه را تولید می‌کند البته به نظر ما کمی این ادعا عجیب است اما هر طور هم در نظر بگیریم طول عمر و ویژگی‌هایی که برای موس‌های بلادی در نظر گرفته شده ارزش خرید آن‌ها را بالا برده است .

بهتر است نکاتی هم قبل از خرید محصولات ایفورتک در نظر داشته باشید ، دقت و حساسیت موس ، نرخ نمونه برداری ، حالت چپ و راست دست بودن و سرعت که می تواند در بازی به شما کمک کند و در آخر ظاهر موس البته به قدری ظاهر موس‌های گیمینگ بلادی زیبا است که انتخاب یکی از آن‌ها در بخش ظاهر کار شما را سخت خواهد کرد .

موس ساده ایفورتک

شرکت ایفورتک موس‌های معمولی خود را متفاوت تر از سایر شرکت ها تولید می‌کند و ویژگی‌های خاصی هم برای آن‌ها در نظر گرفته است ، تکنولوژی V-track قرار گرفته بر روی آن‌ها باعث می‌شود بتوانید بر روی هر سطحی حتی اگر شفاف هم باشد آن‌ها را مورد استفاده قرار دهید، دلیل این مورد سنسورهای قوی تری است که برای موس‌های ساده این شرکت در نظر گرفته شده است ، معمولا موس های ساده دارای دو نوع سنسور هستند سنسور اپتیکال و لیزری سنسورهای اپتیکال بیشتر برای بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و سنسورهای لیزری برای کارهای اداری مصرف می‌شوند.

خرید محصولات برند ایفورتک از بابلو

فروشگاه بابلو با ارائه محصولات با کیفیت شرکت ایفورتک شامل موس ساده ، موس گیمینگ ، کیبورد معمولی ، کیبورد گیمینگ ، هدست گیمینگ ، هدست معمولی و ... همراه با گارانتی 12 ماهه نوترونیک افتخار دارد این محصولات را با گارانتی و ضمانت شرکتی و 7 روزه فروشگاه بابلو ارائه نماید شما می توانید محصولات برند ایفورتک را از طریق وب سایت فروشگاه بابلو ثبت سفارش کنید .

A4tech موس