موس شما یکی از مهم‌ترین ابزار‌های شماست ، اما بسیاری فراموش می‌کنند چرا که بدون پد موس مناسب ، موس هرگز پتانسیل مورد علاقه شما را نخواهد داشت و به خوبی عمل نخواهد کرد .

پد موس‌ها دارای دو نوع هستند که هر کدام بر اساس میزان دقت موس و ظرفیت موس بر حسب گیمینگ بودن و معمولی بودن انتخاب خواهند شد .

پد موس گیمینگ

پد موس بازی دارای مواد ، الگو‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند ، اما مهم‌ترین اقدام برای یک گیمر سطح بزرگ پد موس است در فروشگاه بابلو پد‌های با کیفیت زیادی قرار داده شده است که شامل پد موس‌های ریزر ، تسکو ، استیل سریز ، هویت ، پرووان ، ایفورتک ، رددراگون و ... هستند و به طور خاص برای بازی ساخته شده‌اند .

معمولا پد موس‌هایی که برای بازی ساخته می شوند دارای سطح بزرگ‌تری هستند و سطح زیرین آن‌ها ضد لغزش است تا پد موس را در طول بازی‌های پر درگیر سر جای خود نگه دارد . پد‌های موسی هم هستند که با نور RGB  تزیین شده‌اند و جایگزینی برای تم اتاق شما و شخصی سازی راحت‌تر هستند ، با یک پد موس که از مچ شما هم حمایت کند در بازی ارگونومی بهتری خواهید داشت .

ما در فروشگاه بابلو طیف گسترده ای از پد موس های گیمینگ را آماده کرده‌ایم .

پد موس معمولی

پد موس‌های معمولا شرایط ایده‌الی را برای صاف و هموار کردن سطح زیرین موس فراهم می کنند این نوع پد موس‌ها دارای دو نوع هستند پدس موس های غیر‌طبی و پد موس‌های طبی که معمولا در پد موس‌های معمولی شما شاهد بالشتک خاصی برای قرار دادن مچ دست نیستند اما در عوض پد موس‌های طبی برای ایجاد حالت مناسب دستان شما طراحی شده اند و یک بالشتک خاص در آن‌ها قرار داده شده است .

توجه کنید که قرار دادن پد موس نامناسب در زیر دستان شما باعث ایجاد بیماری‌هایی مثل تونل کارپال و ... خواهد شد اگر اهل تایپ هستید و بیشتر زمان خود را کار می‌کنید بهتر است یک پد موس طبی خریداری کنید ، فروشگاه بابلو با داشتن تنوع زیادی از پد موس‌های معمولی شرایطی را برای خرید راحت و ایده ال شما فراهم کرده .

ثبت دیدگاه
ثبت امتیاز :
captcha