گرین

فن و خنک کننده کامپیوتر گرین

برند گرین توسط شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در سال 1375 تاسیس شد ، این شرکت با تولید تجهیزات و لوازم سخت افزاری و جانبی کامپیوتر گامی حرفه‌ای در صنعت کامپیوتر ایران گذاشته یکی از مواردی که شرکت گرین مدعی آن است ساخت تجهیزات زیست محیطی است به همین دلیل هم آرم این شرکت به رنگ سبز می‌باشد .

برند گرین بدلیل کم و کاستی‌هایی که در بازار ایران وجود داشت در سال 1377 به تولید قطعات سخت افزاری مانند کیس و پاور پرداخت ، یکی از مواردی که باعث شده این شرکت محبوبیت زیادی در بین مردم بدست آورد سطح استاندارد کیفی محصولات آن است که مطابق با استانداردهای جهانی و سازگار با محیط زیست تولید می‌شود .

این شرکت چندین سال است که به جز پاور و کیس به تولید لوازم جانبی مانند موس ، کیبورد ، اسپیکر و ... پرداخته است در طی سالیان گذشته شرکت Green افتخارات زیادی هم بدست آورده که نشان دهنده کیفیت ساختاری محصولات آن است .

افتخارات شرکت و محصولات گرین

شرکت گرین در بازار ایران بیشتر از دو دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده و در این دو دهه افتخارات بسیاری هم بدست آورده است این شرکت در جشنواره دو سالانه فناوری ایران در سال های 1388-1389 و 1390-1391 و 1393 برای دو دوره متوالی موفق به اخذ تندیس طلایی برترین نشان تجاری ایران شده است .

این شرکت در سال های 1389 و 1391 موفق به دریافت نشان طلایی بهترین تولید کننده از فستیوال طراحی ایران شده است و در آخر با دریافت گواهینامه ملی حقوق مصرف کنندگان در سه دوره متوالی بین سال های 1393 الی 1397 نشان داده که یک شرکت ممتاز در بین برند های ایرانی است .

محصولات برند گرین

همانطور که گفته شد شرکت گرین دارای تجهیزات و لوازم جانبی و سخت افزار کامپیوتر می‌باشد که شامل کامپیوترهای آماده ، کیس کامپیوتر ، پاور ، خنک کننده(فن) کامپیوتر ، کیبورد ، موس ، UPS ، اسپیکر و ... است که تماما توسط شرکت Green  در ایران تولید می‌شوند  از پرفروش ترین محصولات برند گرین می توان به پاور ، کیس و خنک کننده کامپیوتر اشاره کرد که هر کدام با گارانتی این شرکت عرضه می‌شوند به صورتی که پاورهای گرین امروزی حدود 10 سال ضمانت دارند .

کیس گرین

شرکت گرین با ارائه کیس های گیمینگ و کیس های معمولی برای اداره جات شرایط بسیار مناسبی برای اسمبل یک سیستم اداری ، رندرینگ و گیمینگ فراهم کرده است اسکلت این کیس ها بسیار مقاوم و مستحکم است و از ورق های فولادی با ضخامت 8/0 میلی متری ساخته شده است بر روی تمامی کیس ها از فیلتر هایی برای وارد نشدن گرد و خاک به کیس بهره گرفته شده است در کیس‌های گیمینگ شاهد طراحی‌های زیبا و نورپردازی های RGB هستیم .

فقط کافیست کیس گیمینگ گرین را با لوازم سخت افزاری که آن‌ها هم از نور RGB استفاده می‌کنند اسمبل کنید و منتظر باشید که هوا تاریک شود سپس آن نور‌ها هستند که از کیس شما رونمایی خواهند کرد.

پاور گرین

قطعا اگر یک سخت افزار شناس حرفه ای باشید می دانید که پاورهای گرین جزو بهترین‌ها در ایران هستند و با گارانتی‌های جندین ساله عرضه می شوند این میزان گارانتی نشان از سطح کیفیت محصولات گرین دارد که به شما اثبات می‌کند بهترین در ایران کیست پاورها دارای 3 نوع ماژولار ، نیمه ماژولار و معمولی هستند .

در کامپیوتر‌های امروزی یکی از مسائل بسیار مهم مخصوصا در اسمبل کیس ها مرتب و منظم بودن داخل کیس است پاورهای ماژولار به شما کمک می کنند که از کابل ها بیهوده فرار کنید و اگر غیر قابل استفاده باشند آن ها را به طور کامل کنار بگذارید دقیقا بر عکس نیمه ماژولار و معمولی که کابل هایی به پاور متصل هستند .

خنک کننده کامپیوتر گرین  

شرکت گرین در کنار این که موارد دیگر سخت افزاری خود را به خوبی تولید می‌کند خنک کننده‌های خود را هم به طور خاص ساخته و آماده کرده است و در بعضی از آن ها نورپردازی‌های زیبا هم کار کرده ، توجه کنید که هر چقدر هزینه بیشتری برای خنک کننده ها پرداخت کنید می توانند کاربرد بهتری به شما بدهند اما نه برای هر سیستم سخت افزاری چرا که بعضی از سیستم‌ها از بخش سخت افزاری ضعیف تری استفاده می‌‌کنند بنابراین نیازی به خنک کننده قوی نخواهند داشت .

مواردی که می‌تواند در انتخاب خنک کننده‌ها به شما کمک کند اول اندازه آن‌ها است ، معمولا در خنک کننده‌های حرفه ای تر گرین شاهد واترپمپ برای بیشترین خنک کنندگی ممکن هستیم نداشتن صدای بلند در فن های گرین از جمله مزیت های خوبی است که می‌توان به آن ها اشاره کرد و در آخر اگر گیمر هستید می توانید از فن های ARGB قرار گرفته روی خنک کننده های گرین استفاده کنید .

خرید محصولات برند گرین در بابلو

فروشگاه بابلو با ارائه محصولات با کیفیت شرکت گرین شامل کیس ، پاور ، موس و کیبورد همراه با گارانتی شرکتی گرین( پردیس صنعت سیاره سبز) و 7 الی 10 روزه فروشگاه بابلو این افتخار را دارد محصولات شرکت گرین را به مردم ایران عرضه نماید شما می‌توانید از طریق وب سیات فروشگاه بابلو خرید خود را ثبت نمایید .


محصولات گرین