یونی تی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در جامعه امروز UNI-T یا بهتر بگوئیم Uni-Trend هدف خود را برای تولید محصولات استاندارد با بالاترین کیفیت ممکن از طریق تحقیق و توسعه حفظ کرده است تیم‌های تحقیق و توسعه و متخصصان فنی Uni-Trend برایجاد محصولات با کیفیت بالا ، متنوع و رقابتی متمرکز هستند و بر ایمنی و نوآوری تاکید دارند تا مطمئن شوند همه محصولات نیازهای مشتریان را بر آورده می‌کند و آن ها برای تولید محصولات خود تمام موارد ایمنی را از دیدگاه جهانی بررسی می‌کنند .

برند UNI-T تقریبا در تمامی قاره‌ها محصولات خود را صادر می‌کند که حتی قطب جنوب هم شامل آن می‌شود محصولات UNI-T در بیش از 80 کشور در سراسر جهان فروخته می‌شود و همه کشور‌های توسعه یافته بزرگ و بازارهای نو ظهور را پوشش می‌دهد .

یکی مواردی که شرکت UNI-T به آن اهمیت می‌دهد فرهنگ شرکتی و حفظ و تقویت آن است و محصولات با کیفیت ، ایمن و مقرون به صرفه را برای کاربران جهانی ارائه می‌دهد آن ها همیشه به دنبال راهی جدید برای ارائه کالای خود در جهان هستند .

محصولات برند UNI-T

شرکت UNI-T در راستای اهداف خود بیشتر لوازم تخصصی تست جریان را ارائه می‌دهد که این لوازم هم بسیار حرفه ای و هم برای کارهای معمولی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند از جمله این لوازم می‌توان به مولتی متر دیجیتال ، متر گیره‌ای ، آزمایش کننده محیطی ، ابزارهای چیدمان و اندازه گیری ، تسترهای قدرت الکتریکی ، آزمایش کننده‌های محیطی ، اسیلوسکوپ ها ، بارهای الکترونیکی DC ، دوربین های حرارتی دستی و .... اشاره کرد که بیشتر بر واحد های اندازه گیری تمرکز دارند .

موردی که باعث شده UNI-T مطرح شود کیفیت بالای محصولات این شرکت است متریال به کار رفته و جنس محصولات این شرکت از مواد بسیار با کیفیتی ساخته شده و با توجه به تخصصی بودن آن تمامی محصولات UNI-T را با آزمایش‌های فراوان پشت سر گذاشته و به کاربران مختلف عرضه می‌کند فروشگاه بابلو مفتخر است تستر جریان کابل UNI-T را با تضمین قیمت ، کیفیت و اصالت به مردم عزیز ایران عرضه کند .

تستر جریان کابل UNI-T

بسیاری از می دانیم که همیشه همه ی کابل ها جریان مناسبی را انتقال نمی دهند و عدم انتقال جریان مناسب باعث خراب شدن لوازم الکترونیکی مختلف می شود و به باتری آن ها صدمه وارد می کند به عنوان مثال کابل های تقلبی به دلیل استفاده از سیم های بی کیفیت جریان نامناسبی را انتقال می دهند و به مرور باعث خرابی انواع باتری می شوند در حالی که یک کابل اورجینال جریان پیوسته و مناسبی را انتقال می دهد .

برا دانستن میزان جریان انتقالی می توانید از تستر جریان کابل UNI-T استفاده کنید این تستر به شما امکان می دهد کابل های Type-C و میکرو یو اس بی را مستقیم به آن متصل کرده و از میزان جریان انتقالی آن مطلع شوید فروشگاه بابلو با ارائه اورجینال تستر جریان کابل UNI-T این محصول را با ضمانت اصالت عرضه می کند .

خرید محصولات برند UNI-T از بابلو

فروشگاه بابلو با ارائه محصول با کیفیت شرکت UNI-T شامل تسترجریان کابل همراه با گارانتی ویژه فروشگاه بابلو افتخار دارد این محصول را با ضمانت 7 الی 10 روزه اصالت کالا ، سلامت فیزیکی و فنی به کاربران ایرانی عرضه نماید شما می‌توانید برای خرید این محصول به وب سایت فروشگاه بابلو مراجعه کرده و خرید خود را ثبت کنید .