راهنمای خرید انواع اکشن فیگور و فیگور

فیگور و اکشن فیگورها چقدر دوام می آورند؟
از آنجایی که تعداد انفرادی انواع اکشن فیگورها بسیار زیاد است، امکان ارائه یک پاسخ کامل برای هر فیگور خاص وجود ندارد؛ با این حال، اگر به درستی مراقبت شوند، احتمالاً اکشن فیگورهای شما بیشتر از شما زنده خواهند ماند.
فیگور و اکشن فیگورها چگونه ساخته می شوند ؟
کمتر کسی به این موضوع فکر کرده که چه میزان وقت صرف ساخت اکشن فیگورها می‌شود. آن‌ها نه شبانه‌روز به وجود نمی‌آیند، بلکه برای تولید اکشن فیگورها برای مجموعه‌های محبوب، ممکن است ماه‌ها یا گاهی سال‌ها از لابی کردن و آماده‌سازی طول بکشد. این مقاله، یک مروری از بخش‌های زیادی از فرآیند تولید اکشن فیگورها را ارائه می‌دهد . چگونگی تبدیل این ایده‌ها به اشیایی که از قفسه‌های فروشگاه‌هایی مانند تارگت، وال‌مارت و غیره در می آورند.
فیگورها و اکشن فیگورهایم را کجا بفروشم؟
در کل، eBay و Facebook بهترین مکان‌ها برای فروش فیگورها و مجموعه‌های جمع‌آوری شده شما هستند.بنابراین، آیا شما یک کلکسیونر هستید که هیچکدام از فیگور‌های خود را باز نکرده‌اید یا یک توپ پر از فیگور‌های قدیمی دارید که وقتی کودک بودید با آن‌ها بازی می‌کردید، احتمالاً در یک زمانی می‌خواهید برخی از آن‌ها را بفروشید. به طور کلی، بهترین مکان برای فروش فیگورهای قدیمی‌تان در اکثر موارد eBay است. شنیده‌ام که Facebook هم یک مکان خوب برای فروش فیگورها و اکشن فیگور‌ها است؛ با این حال، من فروشی را از طریق F
مناطق نامناسب استفاده از فیگورها کجاست؟ ۷ منطقه نامناسب
زمان آن رسیده که در مورد نگهداری و نحوه قرار دادن فیگورها در محل مناسب کمی اندیشه کنید. به‌طور خاص، جایی که پس از برداشتن انواع اکشن فیگورها از قفسه ، آن‌ها را نگهداری خواهید کرد ، احتمالاً قبلاً جعبه‌ها یا اشیاء پلاستیکی بوده اند که فیگورها در آن‌ها قرار است نگهداری شوند. سوال تنها این است: در کجای خانه خود آن‌ها را نگهداری خواهید کرد؟ ممکن است ایده‌هایی داشته باشید، اما ممکن است همه چیز را در نظر نگیرید؛ و شرایط زیست محیطی که در آن جا ممکن است برای سلامتی فیگور‌های شما مضر باشد را ندانید.
آیا می توان اکشن فیگور را در محفظه کیس کامپیوتر قرار داد ؟
سفارشی‌سازی کامپیوتر برای علاقمندان به کامپیوترها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. چراغ‌های LED و استیکرها گزینه‌های مد روز و جالبی برای تزئین کامپیوتر شما به ارمغان می‌آورند. تزئین کامپیوتر خود با یک تم خاص می‌تواند یک ایده جذاب باشد. از جمله می‌توان به Star Wars، Marvel، DC، انیمه و غیره اشاره کرد. شما می‌توانید کامپیوتر خود را با یک فرانچایز یا سرگرمی خاص تزئین کنید. چه راه بهتری برای انجام این کار وجود دارد به جز نمایش یک اکشن فیگور مربوطه در داخل کیس کامپیوتر ؟
چرا اکشن فیگورها در پا و پشت خود سوراخ دارند؟
به نظر می‌رسد که شما در مورد اکشن فیگورها و هدف از ایجاد سوراخ های کوچک روی پشت و پاهای آنها صحبت می‌کنید. چاله‌های روی پاها احتمالاً برای اتصال فیگور به یک استند است، به ویژه برای فیگور‌هایی که پاهای بسیار کوچک یا باریک دارند و ممکن است به تنهایی استند داشته باشند. سوراخ‌های روی پشت هم ممکن است برای اتصال به استند باشند، اما ممکن است برای نگهداری لوازم هم جانبی باشند. به عنوان مثال، برخی فیگورها لوازم جانبی دارند که روی پشت آنها قرار داده می‌شوند، بنابراین این بخش ها به همین منظور هستند.
چرا فیگورهای انیمه اینقدر گران هستند؟
اگر شما طرفدار انیمه هستید و می‌خواهید از شخصیت‌های مورد علاقه‌تان در انیمه یا مانگای مورد علاقه‌تان ، فیگور و اشیای زیبایی داشته باشید، احتمالا با واقعیت سختی روبرو شده‌اید یا در آینده با آن مواجه خواهید شد که فیگورهای انیمه گران تر از فیگورهای عمومی تولید شده توسط شرکت‌هایی مانند هسبرو هستند.
چطور از افتادن فیگورها جلوگیری کنیم ؟
برای برخی از فیگورها و اکشن فیگورها می‌توانید از استند استفاده کنید. سوراخ‌های موجود در پاها ویا پشت فیگورها می‌تواند به پین‌های متناظر در استند متصل شود. برای فیگورهایی که سوراخی ندارند ، می توانید از استندهای جداگانه استفاده کنید.
چگونه از طریق اکشن فیگورها در آمد کسب کنیم ؟
بله، اگرچه معمولاً وقتی به جمع‌آوری اکشن فیگورها، فانکو پاپ‌ها، انیمه فیگورها و غیره فکر می‌کنیم، کسب درآمد یکی از اولین چیزهایی نیست که به ذهن می‌رسد. ما به تضاد آن هم فکر می‌کنیم: خرج کردن پول ، احتمالا پول خیلی خیلی زیاد. اما آیا می‌دانستید که روش‌هایی وجود دارد که مجموعه شما می‌تواند به عنوان یک دارایی عمل کند و برای شما پول در بیاورد؟ بله، چنین ایده‌ای آنچنان هم عجیب نیست، شما احتمالا می‌توانید از مجموعه خود پول درآورید و من قصد دارم چند راهکار را برای شروع تولید درآمد از مجموعه شما معرفی ک
۵ روش برای قرار دادن فیگورها بر روی دیوار
نمایش فیگورهایتان روی دیوارها، نه تنها یک روش عالی برای نمایش بخشی از مجموعه‌تان ، بلکه یک راه عالی برای آزاد کردن فضای شما است . اگر می‌خواهید از آن قفسه‌های چرخان یا کتابخانه‌ای که فیگورهایتان را در حال حاضر اشغال کرده‌اند، خلاص شوید.
۶ راه حل اساسی برای محافظت فیگورها از نور خورشید
احتمالا بدترین دشمن فیگورها و فیگورهای شما ، نور خورشید است. پرتوهای فرابنفش خورشید می‌تواند باعث از بین رفتن رنگ‌های فیگور شما شود یا بدتر، رنگ آن ها را قاطی کند. زرد شدن پلاستیکی که قبلاً سفید بود، یک مثال عالی از این است که نور خورشید چقدر می‌تواند به مجموعه فیگور‌ها و سایر مجموعه‌های جمع‌آوری شده ما آسیب بزند. متاسفانه بسیاری از کلکسیونرهای اکشن فیگورها و سایر مجموعه‌های پلاستیکی، اثر نور مستقیم خورشید بر مجموعه خود را تا زمانی که دیر نشده است، متوجه نمی‌شوند.
۷ مدل از چراغ های LED برای اکشن فیگورها و فیگورها
به نمایش گذاشتن فیگورها و اکشن فیگورها  یک فعالیت بسیار لذت بخش است، زیرا این امکان را به شما می دهد که تمامی فیگورهایی که در طول سفر جمع آوری کرده اید را به نمایش بگذارید. اما چگونه می‌توانید نمایشگاه فیگور خود را جذاب‌تر کنید؟ برخی از افراد از پس زمینه‌های حماسی، استندهای نمایشی چند سطحی و لوازم مختلف دیگر استفاده می‌کنند؛ اما احتمالا یکی از جالب‌ترین نکاتی که می‌توانید برای تزئین کلکسیون فیگورخود استفاده کنید، نورپردازی های LED است.